Найвищим носієм влади в Україні є український народ

Віктор Каспрук

Третя Українська Республіка

Протистояння українського народу з режимом «януковичів» входить у свій найдраматичніший момент. Адже в України з’явився реальний шанс не лише позбавити влади міжгірського диктатора, але й назавжди перевести рейки української історії на європейський шлях.

Євромайдан вже набув характеру євроінтеграційного спрямування Української держави і боротьби українців за остаточне відділення від впливів з Москви. Але тримаючись за владу над окупованою «донецькими» Україною, Віктор Янукович сподівається на допомогу свого останнього союзника – Владіміра Путіна.

Тільки гарант злиднів українців і правового беззаконня в Україні й досі не зрозумів, що це також абсолютно програшний для нього варіант. Адже у випадку тісної інтеграції України з Росією у Митному союзі він Путіну буде не потрібен. Пітерський кегебешник не вважає Україну суверенною державою. А для керування Малоросією він здатен собі підібрати більш зручних гауляйтерів.

Донецька кримінальна кліка тому й надзвичайно боїться народного волевиявлення на всеукраїнському Євромайдані, бо на сьогодні це реальний шанс мирним шляхом усунути «януковичів» від влади. Адже за специфічних підходів «донецьких» до проведення виборів виграти у них неможливо.

І це зовсім не повалення державного ладу, як це намагається подати клептократична влада, а намагання через народне волевиявлення усунути мирним шляхом ті «політичні» сили, які майже 4 роки цілеспрямовано і методично знищують державність України. Адже, за українською Конституцією, найвищим носієм влади в Україні є український народ.

Нездатність Януковича реально оцінити ситуацію, котра сьогодні виникла в Українській державі, відсутність у нього критичного мислення щодо своєї персони, і стали тими спонукальними чинниками, які й викликали політичний спротив українців.

Після кривавого погрому Євромайдану 30 листопада цей режим фактично є не легітимним, і це мусили б зрозуміти представники силових органів, які вже більше двох тижнів захищають зграю політичних банкрутів, які довели Українську державу й до економічного банкрутства.

Режим Януковича, як він думає, прикрився від народу «Беркутом», внутрішніми військами, міліцією, прокуратурою і судами.

Поневолювачі української землі не розуміють, що на Майдан у 2004 році український народ вийшов не для того, аби підтримати недолугого Ющенка, а щоб захистити свій вибір, свою честь і гідність та захистити майбутнє своїх дітей від імперських зазіхань Росії. Яка, керована недалекоглядним, але зажерливим Путіним, дуже швидко просувається до прірви, і намагається туди ж потягнути за собою український народ.

Віктор Янукович у ці дні зробив все для того, щоб перекреслити себе, як майбутнього президента і політика. Донецька влада діє цинічно та підступно, і не виглядає, що вона здатна повністю усвідомили усю серйозність ситуації, у яку вона ввергнула український народ.

Нині ніщо не вказує на те, що цей режим готовий піти на якість суттєві компроміси чи зробити якісь кроки до порозуміння з українцями. А виглядає, що рано чи пізно «януковичі» знову спробують вдатися до силових заходів.

Якщо ж Януковичу не вдасться втримати у подальшому свій контроль над Києвом, то після крайнього загострення політичної і економічної ситуації у нашій країні він може зробити спробу перемістити «свою столицю» до Донецька.

А вже звід продовжувати переговори з Владіміром Путіним про приєднання Криму і Донецької області до Митного союзу чи прямого входження цих українських територій до складу Російської Федерації.

Кліка донецьких окупантів має намір здатися Путіну і водночас передати під його контроль усю Україну. Для них головним спонукальним чинником є те, щоб зберігалася можливість безкарно і жорстоко грабувати нашу державу та нещадно експлуатувати її мешканців від Луганська до Ужгорода.

Тому вони так підставили українців з асоціацією з Європейським Союзом, бо ЄС – це перший реальний крок до того, щоб Україна зберегла свою незалежність, а українці не втратили контроль над своєю територією.

Путін же бореться за те, щоб Україна й надалі залишалася напіввасальною територією, якій можна диктувати з Кремля свою волю.

У подальшому українцям необхідно відмовитися від тієї форми необмеженої президентської влади, яку використали задля просування своїх інтересів Леонід Кучма і Віктор Янукович. Реалізація міфів про «доброго царя» на українській землі не має під собою жодних підстав.

Тому потрібно заборонити будь-які форми необмеженої влади. І, в першу чергу, необхідно укоротити абсолютну владу бюрократів: від інспектора пенсійного фонду до прем’єр-міністра. Щоб основною функцією діяльності державного чиновника стала організаційна функція.

Зміни в Україні потрібні на всіх напрямках. Адже, по суті, кривавим розгоном Євромайдану в листопаді і використанням сили проти народу, Янукович оголосив війну українцям.

А тепер, знову користуючись силою, вирішив влаштувати мирним і беззбройних громадянах блокадний Ленінград на Євромайдані.

Тобто він, як гарант прав громадян, гарантує українському народу лише безправ’я і повне попрання конституційних норм.

На пострадянському просторі владу захопили три дуже специфічні політичні персонажі. Путін, Янукович і Лукашенко з усіх сил прагнуть законсервувати назавжди стару прогнилу систему, котра існувала ще у колишньому СССР. Пануй, розкрадай і обманюй – це головні постулати їхнього силового владарювання.

І для новітнього закабалення України Владімір Путін використовує потужну ідеологічну машину впливу – чекістське православ’я. Воно знаходиться в руках бородатого клерикала-фундаменталіста «батюшки» Кирила.

Великодержавний шовінізм в обгортці російського православ’я став дієвим інструментом продовження посиленої русифікації України і підступного «зганяння» в один слов’янський народ українців, білорусів і росіян.

Найбільший опір такому «братському» (під егідою російських політичних диверсантів) об’єднанню чинить Україна, яка захищає на Євромайдані не тільки свій європейський вибір, але й свою національну ідентичність, мову, культуру і історію.

Але, якщо говорити про феномен Віктора Януковича в українській політиці, то, на жаль, ані об’єднана Європа, ані Сполучені Штати не враховують у взаєминах з ним його важке дитинство і буремну юність.

Ці два фактори надзвичайно негативно вплинули формування психотипу Януковича, як політика, який ніколи і ні за яких обставин владу не віддасть, якщо на виборах переможе інший кандидат у президенти. А це є найбільшою небезпекою для існування демократії в Україні.

Єврореволюція сьогодні доводить, що український народ має абсолютно відмінні інтереси від тих, хто перетворив Україну на свою «дійну корову» і використовує її в своїх особистих інтересах і інтересах свого клану.

Тому не можна виключати того, що Путін уже проінструктував Януковича як позбутися від усіх протестувальників з Євромайдану. І необхідно пам’ятати, що мафія, якій одного разу вдалося захопити владу, ніколи не полишає її добровільно. Досвід Ніколає Чаушеску тому є наглядним прикладом.

Але найвищим носієм влади в Україні є український народ. І саме український народ буде вирішувати яким шляхом і куди мусить йти Україна. А ті, хто силовим шляхом намагатимуться йому в цьому завадити, будуть зметені з української політичної сцени…

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s