Янукович забув закон ями. Якщо ти знаходишся в ямі – перестань копати

Віктор Каспрук

Третя Українська Республіка

Віднедавна в політичній еліті Сполучених Штатів, крім найавторитетнішого американського політолога Збігнева Бжезінського, з’явився ще один авторитетний прихильник українського демократичного розвитку – сенатор Джон Маккейн. Він не тільки побував на київському Євромайдані, але й є переконаним прихильником української незалежності, яку відстоюють від агресивного знищення ставлеником Москви Януковичем українські патріоти.

Сенатор Джон Маккейн, до речі, син і онук адміралів військово-морського флоту США, який провів майже 6 років у полоні в в’єтнамських комуністів, як ніхто розуміє, що роблять сьогодні прихвосні Владіміра Путіна в Україні.

Так само добре це розуміє колишній посол Сполучених Штатів в Україні Стівен Пайфер, який зазначив: «Виглядає, що Янукович забув закон ями, якщо ти знаходився в ямі – перестань копати».

Адже намагання корумпованого кримінального режиму силою і залякуванням встановити в європейській державі Україні закони, котрі діють сьогодні хіба що у Північній Кореї, виглядають цілковитою утопією і повною єрессю.

Але, на жаль, під час намагань добитися їх беззастережного виконання українським народом, можуть постраждати багато патріотичних, порядних і чесних людей.

На підтримку українського народу зі спільною заявою виступили сенатор-демократ від штату Коннектикут Кріс Мерфі і сенатор-республіканець від штату Арізона Джон Маккейн. Вони висловили свою чітку позицію з приводу прийняття законів по боротьбі з народними протестами українським парламентом.

У цій заяві говориться: «Ми стурбовані тим, що український парламент, котрий контролюється президентом Януковичем, прийняли вчора закони, які явно ущемляють права українського народу на мирний протест і обмежує їхню свободу слова. Це є останньою спробою придушити Майданні демонстрації в Києві без діалогу і компромісу.

Нетрадиційний спосіб прийняття цього законодавства загрожує зниженням довіри до українського парламенту та інших демократичних інститутів, і ставить під питання прихильність уряду до задоволення демократичного устремління його народу.

Такі заходи також суперечать задекларованим прагненням українського уряду щодо вступу до Європейського Союзу і, ймовірно, можуть поглибити політичну кризу в Україні.

Якщо керівники України дійсно віддані шляху європейської інтеграції та задоволенню потреб свого народу, уряд повинен забезпечити, щоб будь-яке законодавство відповідало демократичним стандартам і захищало основні свободи».

Власне, тепер уже можна говорити про Україну до неконституційного перевороту 16 січня, і після. Адже Янукович просто прийняв зверхність Путіна, який щедро обдарував свого київського васала. Хоча не кожна путана отримує за свою лояльність 15 мільярдів доларів.

Правда, половину цієї суми Україна віддасть відразу ж – за газ, навіть не побачивши, а другу половину спочатку розпиляють навпіл в дусі покращення життя наближені до сім’ї гаранта, а на решту грошей гарант планує забезпечити собі перемогу за крісло головного диребанщика бюджету України ще на 5 років.

Хоча від самого початку було ясно, що Янукович і Європа – це речі абсолютно несумісні. Ну не звикли «донецькі» чинуші себе обмежувати в апетитах, а тим більше у вчинках.

Адже Віктор Янукович остаточно сформувався як особистість ще у часи незабутнього «дорогого» Леоніда Ілліча Брежнєва, коли є думка генсека, а думки інших не мають жодного значення.

Так і думка українського народу Віктором Федоровичем не береться до уваги, і є навіть і шкідливою для вседержителя. І тому він намагається цю думку якщо не задушити повністю руками своїх путан-депутатів, то, по можливості максимально обмежити.

Проте, одного не враховує «президент в законі» всієї України, що щільно задраюючи кришку котла народного обурення проти своєї «діяльності», він риє сам собі яму і робить це воістину стахановськими темпами.

Одне не враховує український Янушеску, що лівійський диктатор Муаммар Каддафі, котрий правив країною майже 42 роки, також думав, що його влада безмежна і вічна, але ми добре знаємо чим це усе для нього у підсумку закінчилося.

Очевидно, що режим «януковичів» не протримався майже 4 роки, якби не те, що він опирався на homo soveticusiv, яких виховав колишній комуністичний режим.

Ці потомки Шарікова вже в п’ятому поколінні, готові на все, аби догодити начальству. Шарікови не мають своєї думки, а думка начальства – для них закон. Але вони швидко продаються тому, хто на горі, і хто запропонує більше.

І тому шарікови і Янукович, як брати-близнюки. Шарікови, котрі знаходять внизу соціальної піраміди, постійно просять подачок від вищестоящих шарікових і потребують керівної і направляючою ролі новітньої КПСС – Партії регіонів. Оскільки думати самостійно і заробляти самостійно вони не вміють і не можуть.

Однак homo soveticus тільки на словах підтримують існуючу владу. Боротися за неї насправді вони не будуть, тому, що їм дістаються крихти зі столу господаря, от нехай господар сам і розганяє український народ.

Батьківщина для них всюди, де більше платять, в цьому вони дуже схожі на українських олігархів. Але на відміну від шарікових ті можуть дозволити собі купувати найдорожчу нерухомість у Західній Європі, і не в останню чергу тому, що шарікови легко продаються задешево за прибавку до пенсії у 50 гривень.

Завдяки цій мовчазній частині в Україні при владі опинилася мафія, існує найвища в Європі корупція, «найкращі» дороги, «найпередовіша» охорона здоров’я і освіта.

Саме цьому покірному владі електорату, який не вимагає від влади звіту, куди і у які офшори вони перевели вкрадені з бюджету гроші, в Україні рівень «добробуту» населення дійшов вже до рівня африканських країн.

І якщо перефразувати вислів американського поета і публіциста, лауреата Пулітцерівської премії Річарда Еберхарда, то можна сказати: не бійтеся своїх ворогів – вони можуть лише убити вас, не бійтеся своїх друзів – вони можуть лише зрадити вас, бійтеся homo soveticusiv – саме з їхньої мовчазної згоди відбуваються усі ці злочини в Україні.

У разі, якщо українці дійсно хочуть позбавитися «донбаскратії» та встановити контроль суспільства над владою, то мають усвідомити, що єдиним джерелом влади в Україні є народ.

16 січня, у «чорний четвер» 2014 року, Янукович і його спільники здійснили в Україні антидержавний переворот. І його неможна більше вважати легітимним президентом. Тому сьогодні будь-яка зміна влади – це не що інше, як відновлення дії Конституції в Україні.

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , , , , , , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s