Куди ведуть Україну папа Вік і його тон-тон макути?

Віктор Каспрук

Викрадення, катування і вбивства українців, залучення молодіжних бандитських формувань, які чомусь почали в Україні ніжно називати «тітушками», наочно показують, що сьогодні Віктор Янукович встановлює в державі режим, який дуже нагадує режим кривавого гаїтянського диктатора Дюка Дювальє – папи Дюка.

Доморощений папа Вік і собі завів тон-тон макутів, які, як і ескадрони смерті у Гаїті, викрадають, катують і вбивають людей, що виступили проти засилля диктаторського режиму і не зупиняються ні перед чим.

Геноцид тоталітарного режиму Януковича проти українців став сьогодні візитною карткою репресивної «донецької» влади у світі, за якою її почали добре впізнавати навіть ті, хто про неї досі нічого й не чув.

Папа Дюк і папа Вік – це не що інше, як диктатори-близнюки, які (як це їм уявлялося) прийшли правити вічно. Тому мало змінити диктатора. Потрібно змінювати систему, котра дозволила йому нібито демократичним шляхом встановити цю диктаторську владу.

І тут потрібно задати собі питання – куди ведуть Україну папа Вік і його тон-тон макути? Адже наївно було б сподіватися на те, що вони добровільно і демократичним шляхом через проведення виборів, погодяться передати владу народу.

Поки що папа Вік продовжує маневрувати. І він готовий повністю ввергнути Україну в провокації і хаос, щоб за будь-яку ціну утримати контроль над українським народом.

Янукович опирається на олігархів, криміналітет і Владіміра Путіна та чекає на закінчення Олімпійських зимових ігор у Сочі, небезпідставно сподіваючись на те, що після цього Путін посилить свою допомогу зброєю, найманцями, інструкторами і грошима, щоб придушити революційний Майдан.

На Україну напав СССР в особі Путіна. Але наївні прихильники відновлення у тій чи іншій формі Радянського Союзу, ніяк не хочуть зрозуміти, що як би там хтось цього не хотів, СССРу вже ніколи не буде.

Адже рідна їм КПСС вже вщент розікрала все загальнонародне майно. Тепер же ці кримінально-олігархічні клани роблять усе від них залежне, аби українці стали слухняними, покірними і малограмотними рабами на своїй землі.

«Покращення», яке так обіцяв Янукович під час проведення своєї президентської кампанії, вже призвело до того, що нині в Україні найнижчий рівень життя у Європі. Саме тому народ повстав проти кримінального режиму, бо нижче вже українцям немає куди падати.

Але у контексті українських подій варто задатися ще одним питанням, хто такий Путін і яка його роль в українській революції? Владімір Путін – це ляльковод Януковича. 29 січня відбувається зустріч Путіна з представниками Європейського союзу, на якій будуть обговорюватися події в нашій країні і відбуватиметься боротьба за Україну.

За цієї ситуації великим плюсом стало те, що масовий спротив українців не дозволив Януковичу ввести в Україні надзвичайний стан. Віктор Федорович не зумів зробити такого подарунка Владіміру Владіміровичу.

Але Путін, у свою чергу, буде переконувати канцлера Німеччини Меркель у тому, що навіщо вам в Європі потрібна ця розколота навпіл, нестабільна і сповзаюча у прірву громадянської війни Україна.

Проте головний кегебіст Росії про те, що саме він приклав дуже великі зусилля для того, щоб якомога більше дестабілізувати ситуацію в Україні, звичайно скромно промовчить.

Для чого це Путіну потрібно? Путін явно хоче переграти Євросоюз. Адже географічно ЄС більше розширюватися вже нікуди – з півдня і сходу мусульмани.

Про великі оборонні замовленнях з боку Росії, анонсовані свого часу Азаровим, потрібно забути. Путін віддавати в Україну високотехнологічні проекти не стане, і в кращому випадку це будуть другорядні замовлення. Та й то за умови, що Янукович остаточно визнає себе повним васалом Москви.

Про що ж домовився Янукович з Путіним в Сочі? Офіційно – тільки про кредит у 15 мільярдів доларів. Але за що дають такі колосальні гроші? Звичайно ж – за поступове і повзуче входження України до Митного союзу.

Спочатку як спостерігача, а потім і як повноцінного члена. Напевно Янукович в передвиборний рік пообіцяв Путіну Газотранспортну систему України на додачу, а можливо і ще щось.

Єдине, що стримувало раніше Януковича від подібного різкого зближення з Путіним – це боязнь втратити контроль над фінансовими потоками в Україні, якщо великий російський капітал перекупить ласі шматки української економіки, цього ж бояться і українські олігархи.

Але напередодні президентських виборів 2015 року, коли на кону майже гамлетівське «бути чи не бути», Янукович явно вибрав варіант повної капітуляції перед Путіним, як останньої надії на своє майбутнє президентство

Янукович – це сучасний Юда, що продав Україну за 15 мільярдів Путіну. І роблячи цей доленосний для України вибір, Янукович менше всього враховував думку українського народу. І лише спротив аншлюсу України Росією, дим і трупи на вулицях Києва та інших міст нагадали йому, якою є в Україні реальність.

Папа Вік, який вже уявив себе царем України, нарешті побачив свій народ. Проте тільки от виключно для того, щоб загнати українців назад в клітку свого тоталітарного правління.

За 4 роки безмежної влади над Україною, папа Вік відчув себе ледве не напівбогом, і його вже не хвилюють ані закони людські, ані закони божі.
Але якщо цей диктатор думає, що може залякати український народ, то він сильно помиляється. Поки що він дійсно здатен, використовуючи тон-тон макутів, вбивати і знищувати народ, але відняти в українців душу він не може.

Український народ не бажає більше жити під диктаторським регіональним ігом. Він струшує з себе «донецький» режим і цим заявляє всьому світові – встановити в ХХІ столітті рабські порядки в Україні не удасться нікому.
Адже нація козаків повертається до демократичних витоків звичаїв своїх предків. І Майдан, котрий став повторенням традицій Запорізької Січі, це лише початок боротьби українського народу за свою справжню незалежність.

Третя Українська Республіка

Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s