Putin stara się grać rolę Boga

Victor Kaspruk

Trzecia Republika Ukraińska

Ostatnio zaczęła przeciekać informacje, że Władimir Putin jest poważnie chory. Być może jest to tylko plotka, ale jak to się mówi -. Nie ma dymu bez ognia Hipoteza ta mówi, że gdzieś w środku lata, Putin zaczął zachowywać się dużo neadekvatnishe niż był zazwyczaj. Obieg informacji na temat zdrowia Putin zachęca, aby spróbować rozważyć to dmuchane agresja przeciwko Ukrainie w nieco innym kątem. Jeżeli informacja, że ​​forma Putin raka nie można wyleczyć, prawda, że ​​wyjaśnia to superahresyvnu zachowanie.

Za tym przypuszczeniem jest wyraźnie fakty są zmiany w zachowaniu publicznego Władimira Putina. Bo gdzieś w środku lata 2013 r. (około wtedy), rosyjski prezydent obsesyjnie próbuje pokazać swój lud który doskonale sprawny fizycznie (mimo swojego wieku), jest. Potem nagle zniknie ze wszystkich rosyjskich kanałów telewizyjnych (w przybliżeniu) przez trzy tygodnie. W tym czasie jego popełnienia bardzo dziwną metamorfozę. Jestem pewien, zapalonym sportowcem i zobowiązała się do zdrowego stylu życia – nagle “gaśnie”. W jego oczach nie było byłego “płomień” sport hazard, chód traci dawną pewność siebie. Ale gdy staje się jawnie agresywny, a jeśli wywołał celowo trudne sytuacje, które w razie potrzeby można łatwo uniknąć.

Jednak, co najważniejsze, forma fizyczna jest teraz, co jest wyraźnie widoczne, że wycofał się z aktywnego sportu, który wstąpił w efekcie od młodości. I Putin wake stonowanych i dopasować i wyglądać młodziej niż jego wieku, był niewątpliwie jednym z głównych “filarów” swojego politycznego wizerunku. Pamiętam, że kiedyś ponad rok temu, gdy za granicą (na spotkaniu elit politycznych na świecie), nie mogli się prezydent USA Barack Obama, aby podzielić się lekcje w siłowni w hotelu, który mieszkał razem. Ale teraz wszystko było inaczej. I świat zobaczył zupełnie inną Putina. Bo jeśli przed publicznie, starał się zachowywać ironicznie powściągliwość w dół-życzliwy, po letniej przerwie – zanik publicznej telewizji – był jawnie agresywne i niestabilne i przerośnięte-obraźliwe – zarozumiały.

Możemy założyć, że teraz stała się sportem Putin nie jest priorytetem, a to może oznaczać tylko jedno, dla zdrowia, że ​​ma do czynienia z tym nie jest w stanie. A jeśli wziąć pod uwagę możliwość, że teraz Putin już wie dokładnie, ile opuścił go i dlatego teraz próbuje z tego nieukrywaną oskazheninnyam zaangażowanie niezależnego państwa ukraińskiego w “rosyjskiego świata”. Mimo, że nie można wykluczyć innej opcji. Problem może leżeć w tym, że Władimir Putin 62 lat, a on ma młodą żonę. Ale nawet on (z jego zasobów administracyjnych i finansowych), prawa natury są trudne do obejścia. Od nieodwracalnie u mężczyzn 55-60 lat po gwałtownym spadku aktywności seksualnej. I przywrócić ciało libido musi uzupełnić testosteronu. A jeśli nie jest w ciele, a następnie należy wprowadzić na zewnątrz. Innym ważnym czynnikiem, który należy zauważyć, jest to, że Putin nie ma zmarszczek na twarzy. Jedną z najbardziej skutecznych leków, które jest gładka zmarszczek “BOTOX ®”.Lek ten syntezuje się z toksyną jadu kiełbasianego. Ta toksyna wpływa na mózg i centralny układ nerwowy.

Gwałtowny wzrost sztucznego testosteronu w organizmie (wzrost testosteronu wzrasta nie tylko libido, zwiększenie agresji But) i łączący ją z “Botox” prowadzi do psychozy maniakalno-depresyjnej. Jakie są w stanie tych samych napadów spustowe ekwiwalentów nagle atakują zaburzenia nastroju (dysforia), zawroty głowy, somnambulizm zmierzchu, trance. W niektórych przypadkach występuje padaczka psychozy padaczkowe, które jest ostre lub przewlekłe zaburzenia afektywne i oczywiste (lęk, depresja, lub zwiększona wirulencji – ekstatyczny nastrój, urojenia, omamy). I wnioski z tego jest dość rozczarowujące. Będąc zarówno halucynacje polityczne, Putin zaczyna starać się w rolę Boga. A ponieważ on ma wiara w Boga jest “specyficzny” i wierzy przedstawiciela Boga na ziemi, rosyjski patriarcha Cyryl (Gundiayev) jego podwładni, Putin jest dość stanie uwierzyć się równym Bogu. Po tym wszystkim, jako sposób pod względem samego Putina, w tej chwili jest to, nikt się nad nim, może zrobić wszystko z Ukrainy, że tylko chce. A gdy mówią, że Putin powtarza Stalina, to nie. Z formalnego punktu widzenia Stalina miały najwyższe liderów – Marksa, Engelsa i Lenina. A teraz okazuje się, że nikt na Putina. Aby zrozumieć, dlaczego prezydent tak ciężkiej manii “wybrany przez Boga”, należy pamiętać, że na wszystko, co było do czasu, kiedy Borys Jelcyn mianował go swoim następcą. To było na co dzień urzędnik, który jest często pijany Jelcyn wyciągnął na prezydenta, zamiast promować go mocno na schodach biurowych. Ponadto o Putin nie znam nikogo.

Teraz, po piętnastu latach bycia u władzy, w końcu “zboczyła z dachu.” On nie tylko przedstawił się niezbędne, wierzył w jego misji. Głównym elementem, który jest powrót Ukrainy pod kontrolą Rosji. Po Putin Paranoid kompleksową odrzucenie niepodległości Ukrainy. Jednak jeśli spojrzeć na sytuację z nieco innej perspektywy, nie być, że Władimir Putin jest zarządzane przez kogoś innego? I głównym celem strategicznym jego (lub każdego, kto jest za nią) jest izolowany, bardzo osłabiony (politycznie i ekonomicznie), a następnie podzielić Rosję? Jeśli spróbujesz pójść wieloletnie (ale mądre) zasadę: «Czy fecit, qui Prodest», – Czy ktoś, kto korzyści. A jeśli spojrzeć wokół, wydaje się, że jedynym krajem “beneficjent” rosyjskiej agresji na Ukrainie, w ramach fałszywej idei ochrony praw ludności rosyjskiej – to Chiny. Chiny mają dużą (i jeden, który rośnie z każdym rokiem) chińską diasporę na (jeszcze) rosyjskiego Dalekiego Wschodu i Syberii. Jak wiecie, Pekin od dawna roszczenia terytorialne Rosji. Tak więc: Krymski precedens tworzy idealne warunki do Chin przyszłości “Anschluss” z (obecnie) terytorium Rosji – na pewno nie teraz, ale w ciągu 3-5 lub 10 lat, kiedy Rosja wystarczająco osłabiony pod presją sankcji gospodarczych, Zachód straci inwestycji i pożyczek będzie trwać bez przyjaciół i sojuszników. Wtedy Chiny nie byłyby bardzo trudne do zorganizowania anty-chińskie zamieszki w Chabarowsku i innych prowokacji, a następnie, pod pretekstem “ochrony kolega” umieścić swoje siły (siły specjalne i nieoznakowanych), marionetka “parlamentu” (który włącza się do Chin o pomoc, a on wyraźnie nie odmówią) – ogólnie wszystko do siebie krymskiej scenariusza. Bo jeśli Rosja w 2014 roku mógł “dołączyć” Krym, dlaczego Chiny w 2024 roku nie będzie w stanie połączyć ten sam scenariusz, Dalekiego Wschodu i Syberii? Szczególnie, że mapy w chińskich podręczników, ziemie te od dawna były oznaczone jako spornego terytorium (chińskiego), którzy byli bezprawnie wyłączone przez rosyjskich zaborców w XVIII-XIX wieku. Więc jeśli Chiny udało jej czasu do pchania (lub rekrutacji) do prezydentury jego agenta, że ​​postąpiłby tak jak Władimir Putin: najgłośniejsze krzyki słowa do “Wielkiej Rosji”, ale w rzeczywistości – zdecydowanie osłabiony jego historyczne związki z Zachodem i sojuszników, przy jednoczesnym wzmocnieniu “przyjaźń” z Chin, przygotowując grunt dla “miękkich” przechwytywania rosyjskich terytoriów Republiki Ludowej. Ogólnie rzecz biorąc, region bezużyteczne.

Regionu, jak i Abchazji, to jarzmo ciągnąć na dno.Ale jednak, gdy oczy furii, w mózgach krwawego ognia, który ma spisek tutaj, to tylko ostry epizod kliniczny. W rzeczywistości, można powiedzieć, że rosyjska mafia rządząca dąży swój cel najbardziej destabilizujące i osłabienie Ukrainy i Krymu są wykorzystywane po prostu jako “najsłabsze ogniwo”, które, według ich szacunków najprostszy do zapalania niezgodę. Z punktu widzenia interesów, a nie polityka Junta Putina, jest katastrofalny: prawdziwy interes Rosji i Ukrainy zachodnich sąsiadów, aby upewnić się, że Ukraina była wolna, dostatniego i silna, a nie słaba i zanurzony w chaosie, który usiłuje tych Kreml podróżnicy starają się osiągnąć.

Faktycznie, tylko kompletny głupiec może umieścić na karcie aż do własnego samopoczucia, oprócz takich “drobiazgach” jak stosunki między narodami Rosji i Ukrainy. Dlaczego Putin jest potrzebne hazard? Najprawdopodobniej główną motywacją było to, że niszczy strach przed utratą władzy Rynek jest nasycony, czy z pomysłem. Ale paradoks rosyjskiej inwazji na terytorium Ukrainy było to, że teraz nawet wschodnich regionów Ukrainy, które w przeszłości były w opozycji do integracji europejskiej, zaczynają zdawać sobie sprawę, że lepiej jest być w tej samej kampanii z Austrii i Finlandii, niż ponury kremlivtsiv reżim dyktatorski. Putin zrobił wiele dla zjednoczenia narodu ukraińskiego. Ale Putin próbuje postawić się w poziomie z Bogiem, najwyraźniej zawierania kontaktu z Lucyferem. Niestety, nie ma jeszcze badań w tym, że obraz Władimira Putina jako silnego polityka, utworzony głównie z powodu jego ciągłego flashowania w telewizji. Ponieważ w rzeczywistości, cała siła Putina – szalony odkręcane w telewizji w Rosji. Chociaż w rzeczywistości jest niczym więcej niż telewizji omamy, multimediów i stałej politycznej telewizji opery mydlanej.

A jeśli nagle wszyscy Rosjanie przestał oglądać telewizję w tym samym czasie, przez co najmniej tydzień, “jasny” obraz “lidera narodu” znacznie pomerknuv. Stara się grać rolę Boga dla Rosjan, Putin faktycznie wszedł tajemniczy związek z Lucyferem, który, wraz z efektem fizycznego odmładzania, pomógł mu “wygrać” wszystkie trzy z kampanii prezydenckiej w zamian za duszę. Symulacja rolę Boga dla Rosjan, Putin rozpoczął swoją własną religię – “putinizmu”, dla których on i tylko on wie najlepiej, co jest potrzebne do Rosji, i jego apostołowie “premium” drogą po prostu musi głosić tę wiarę zwykłych obywateli. Ale “boski” misja Putin dziś można natknąć się na agresji wobec suwerennego państwa ukraińskiego. Nie mógł długo przetrwać na Olimpie, pomimo faktu, że jego antychrześcijańskie zachowanie jest utrzymywana aż do znacznej liczby pracowników rosyjskich mediach. Przekształcenie krajowego narzędzie informacji w służbie “putinizmu”, to jeszcze ośmieszyć i nieprzekonujące, próbując uzasadnić zasadność wojny krymskiej.

Dlatego możemy powiedzieć, że vtyahnuvshys na Ukrainie, Putin uczynił własnymi rękami wiele więcej niż ktokolwiek inny, aby udowodnić światu i de-legitymizacji swojego reżimu. A najważniejsze jest to, że de-legitymizacji procesu rządów Putina wyraźnie się nie skończyła. Do roli Boga dla Rosjan, Putin wyraźnie zawiodły …

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s