Сліди агресії Путіна видно по всій планеті

Политикантроп 22.07.2014

Віктор Каспрук, політолог

Анексія Росією українського Криму і організована путінськими терористами війна на Сході України тривалий час були темою номер один усіх світових медіа.

Одним із спонукальних мотивів хазяїна Кремля розв’язання війни на українському Близькому Сході було те, щоб у світі забули про нахабне силове відторгнення Криму від України.

Але, з часом, путінські радники зрозуміли, що вторгнення російських бойовиків до Донецької і Луганської областей ще більше підштовхує світові ЗМІ повідомляти про те, що робиться на українських теренах під час московської агресії.

І тут, можна зробити припущення, що Кремль прийняв рішення перевести новини з України в розряд якщо не другорядних, то принаймні не першочергових світових новин. Бо путінському режиму дуже таки не хотілося, аби вторгнення до сусідньої держави постійно привертало до нього увагу.

То що ж робити у такому випадку? Як завжди активізувати численну агентуру, сіті якої розкидані по всьому світові ще від часів колишнього СССР. Ця московська агентура могла навіть довгий час перебувати у законсервованому вигляді, але у час «Ч» вона починає активно діяти.

Власне, організувати наступ ісламських терористів на територію Іраку не було великою проблемою. Адже ситуація у цій країні після виведення звідти американських військ й так була надзвичайно нестабільною, і тому, ослаблена постійними терактами держава, стала легкою мішенню терористичних угрупувань.

Варто пригадати, що у боротьбі за контрольний пакет впливу на Близькому Сході, Росія ніколи не рахувалася з інтересами країн проти яких ця ісламська агресія була розвернута.

Таким же чином Росія могла спровокувати новий виток протистояння між палестинцями і ізраїльтянами. Адже викрадення і вбивство трьох ізраїльських студентів, яке у підсумку й привело до проведення Ізраїлем антитерористичної операції, стало тим спусковим гачком, на який не важко було натиснути з Кремля.

Розгалужена російська агентура в терористичній організації ХАМАС, легко могла виконати це завдання, не узгоджуючи його навіть із керівництвом ХАМАСу.

Бо для Путіна дуже важливо, аби його вторгнення в Україну (при висвітленні у світових медіа і телебаченні), відходило на другий план, оскільки близькосхідний конфлікт традиційно привертав завжди більшу увагу, ніж будь-що інше.

Власне, те, що Путін проводитиме терористичну міжнародну політику, цілком можна було прогнозувати від самого початку його приходу до влади.
Однак, чомусь певним політичним колам на Заході здалося, що цей виходець із КГБ, який спроможний на відміну від Брежнєва і Єльцина, хоча щось сказати без папірця, націлений на те, щоб домовлятися. Результатом чого стала війна в Грузії і війна Росії в Україні.

У цьому сенсі необхідно враховувати той фактор, що Путін не збирається зупинятися. І на певному етапі протистояння палестинців з Ізраїлем, Кремль цілком здатен прийняти рішення спробувати через своїх агентів у ХАМАСі спровокувати Третю палестинську інтифаду.

На підтвердження цієї гіпотези можна навести факт, що саме у 1968 році, за допомоги СССР, Організацію визволення Палестини очолив Ясир Арафат, після чого відразу ж дуже пожвавилася її терористична діяльність. Це було зроблено для того, щоб відволікти увагу Заходу від вторгнення Радянського Союзу до Чехословаччини.

У Москви і цього разу усе могло б вийти, якби не трагедія 17 липня 2014 року, коли заслані на територію України з Росії терористи, збили малайзійський Боїнг.

Не можна виключати, що цього разу до Третьої алестинської інтифади може ще додатися координований марш тисяч палестинців з Лівану, Сирії і Йорданії, які намагатимуться прорватися на територію Ізраїлю.

Це може відбуватися цілеспрямовано день за днем. І щоденна спровокована палестинськими лідерами катастрофа палестинців подаватиметься телебаченням у світі як ганебне продовження ізраїльської колоніальної політики.

Таким чином можна зробити висновок: кремлівські карлики, реалізуючи свою «надідею» – знищення Української держави – не зупиняться ні перед чим. Для них, будь-які методи є цілком прийнятними, якщо вони служать досягненню їхніх цілей.

Для цього вони здатні організовувати не лише збиття цивільних літаків, але й піти значно далі – спровокувати велике протистояння на Близькому Сході. Яке, за задумом Кремля, здатне відтіснити на другий план, неоголошену війну Росії з Україною…

Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s