Путін планує розхитати ситуацію в Україні

Росія може використовувати незадоволених українців для диверсійної діяльності проти України.

Про це в коментарі порталу «Главное» повідомив політолог-міжнародник Віктор Каспрук.

«Бліцкриг Росії в Україні не вдався. Це зрозуміло всім, зокрема, самому Кремлю. Але у нас залишилася потужна «п’ята колона», частина якої залишилася тут після розпаду СРСР, а частина була надіслана Москвою недавно. Ми пожинаємо плоди своїх помилок у 1991 році. Не можна було давати всім громадянам УРСР українське громадянство без знання нашої культури і мови. Адже багато з тих людей, яким ми дали українські паспорти, ніколи себе не вважали українцями», – каже Каспрук.

За його словами, в Україні проживає досить багато людей, які ніколи не усвідомлювали себе частиною України і тяжіли до Росії.

«Ми дали можливість «квартирантам» вирішувати замість господарів квартири. І зараз складно цю ситуацію переграти. Але рано чи пізно ми повинні прийти до того, що всі, хто діє проти України, будуть позбавлені громадянства і будуть депортовані туди, звідки вони приїхали. Ця війна на сході нам показала всі проблеми, на які ми закривали очі 20 років. Приймати рішення про долю України мають ті, хто вважають себе українцями, і хто хоче жити тут», – переконаний експерт.

Політолог пояснює, що Росія найближчим часом використовує у своїх диверсійних цілях цілі групи громадян України.

«По-перше, після провалу Кремля на Донбасі нас чекає проникнення терористичних груп вглиб континентальної України. А, по-друге, на нас відпрацюють системи провокації «груп невдоволення». У будь-якій країні є люди, які чимось незадоволені. В Україні зараз важка економічна ситуація. Частина молоді не змогла вписатися в дійсність. У них немає грошей вчитися, вони не можуть знайти роботу. Вони не бачать свого майбутнього в Україні, а тому вони можуть мстити країні, не дала їм шансу. Другою такою групою можуть стати пенсіонери. Когось тягне в СРСР, а хтось обурений своєю пенсією в 50 доларів. Це ж така ситуація, як в африканських країнах, де люди живуть на 1 долар в день. Непродумана соціальна політика може підштовхнути маргінальні верстви населення на що завгодно», – зазначає експерт.

http://zik.ua/ua/news/2015/06/20/ekspert_rozpoviv_yak_putin_planuie_rozhytaty_sytuatsiyu_v_ukraini_600507

Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s