Нові правила гри в Радбезі ООН: позиції України – право вето Росії

Однією з головних проблем ООН як інституції є модифікація права вето. Події складаються так, що Україна може порушити це питання та отримати підтримку США.

Про це в коментарі «Слову і Ділу» розповів політолог Віктор Каспрук, аналізуючи інформацію про те, що з лютого посол України при ООН стане головою Радбезу Організації.

«З точки зору посилення позицій України в ООН, обрання Єльченка до Радбезу є важливим для нас. Вся його діяльність на посаді посла в РФ та інших посадах дійсно показує, що він зможе відстояти наші інтереси», – підкреслив політолог.

Єльченко з тієї ж дипломатичної школи, що Лавров і компанія. Він розуміє дії росіян краще, ніж самі росіяни.

Крім того, відзначив політолог, зараз обрання Єльченка співпадає в часі з приходом Трампа, а США обов’язково порушать питання про те, що в самій структурі потрібно щось змінювати.

«ООН як інституція поступово втрачає авторитет, а право вето потрібно обмежити чи переглянути. Це питання реформування Ради безпеки. Правила в ООН мають бути змінені. Ті норми, які були закладені 70 років тому, давно змінилися. Зараз цим користується Росія, а ООН не встигає за «гібридними» війнами. Посилення України, враховуючи ці фактори, є вагомим кроком», – пояснює експерт.

https://www.slovoidilo.ua/2016/12/08/pogljad/polityka/novi-pravyla-hry-v-radbezi-oon-pozycziyi-ukrayiny-pravo-veto-rosiyi.-oczinky-ekspertiv

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s