Путін і Росія будуть змушені заплатити за все скоєне

Віктор Каспрук

Росія – це найбільш зомбована країна світу. Якщо, звісно, не брати до уваги Північну Корею. У ній, після довгих років тоталітарного правління Путіна, самостійно і критично мислити здатен тільки тонкий прошарок суспільства.

Тому, що через телевізор і підвладні режиму ЗМІ, її населення дуже легко можна переконати у чому завгодно: в тому, що сусідній український народ – це суцільно кровожерливі «фашисти і бандерівці», що росіяни найбільш бідні, тому що вони надзвичайно духовні і так далі.

Росія – аномально холодна країна. Добре люди там не жили ніколи. В основному це плата за монархічні уподобання її громадян. Така країна повинна управлятися професійно і враховуючи закони економіки.

Однак конкурентний політичний процес в Росії відсутній, бо у населення немає запиту на нього.

Як наслідок, народ може бути здатним визріти до необхідності змін лише тоді, коли його життя стане повністю соціально нестерпним.

А поки що, інфраструктура Росії й далі повільно розвалюється, медицина і освіта близька до того, щоб відмерти остаточно, а якість життя поволі, але неухильно погіршується.

Все це буде пояснено підступами Заходу, вічної «п’ятої колони» і особисто нинішнього президента США.

Населення Росії так само повільно скорочується. І Російська Федерація буде нескінченно лежати в патріотичній комі, знімаючи останні сорочки для протистояння «проклятому» західному світу.

Власне, по іншому й бути не може. Адже у більшості правителів РФ домінує залишкове радянське мислення. Вони не пройшли школи управління капіталістичною країною. Їх дії – це методи  «тиків» і експериментів над народом.

Путінський режим через підвладні йому засоби масової інформації, котрі радше нагадують «засоби масового враження суспільної свідомості», пропонує населенню порівнювати і робити вибір між поганим і дуже поганим – між «дев’яностими» і «нинішніми» роками.

І все це чудово йому вдається, оскільки у Російській Федерації, на думку Кремля, немає і не повинно бути альтернативних засобів масової інформації – тільки дезінформація і пропаганда.

Але західні санкції стосовно Росії тому не дали повністю бажаного ефекту, що в РФ для змін потрібне не тільки збідніння населення.

Потрібен крах банківської системи та гіперінфляція. Оскільки завжди буде той, хто готовий терпіти і далі, входячи в повністю жебрацький стан.

Щоб політичні «еліти» Російської Федерації усвідомили всю серйозність ситуації, необхідно, щоб вона зачепила і їх, а не тільки долі пересічних росіян.

Лише відключення Росії від всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій SWIFT, як це вже було зроблено свого часу з Іраном, введення нафтового ембарго і поширення санкцій персонально на Путіна, Медведєва і на найближче коло їхнього оточення, може їх підштовхнути до рішення перестати нарешті гратися у «Велику Росію».

Населення РФ мовчало досі тому, що режим добре враховував його ментальність.  Адже влада знає свій народ, бо сама вийшла із цього народу.

Можливості маніпуляцій над ним безмежні, тому що цьому народу набагато легше прикинутися покірним стадом, аніж взяти самому відповідальність за свою долю і бути господарем у власному домі.

Однак «путіністи» не врахували того, що в Росії все відбувається спочатку дуже повільно. Зате потім – ох як швидко.

У росіян прислів’я навіть є: «не поспішаючи запрягають, але потім швидко їдуть». Так вже було і з СРСР, а його «охоронці» хоча нічого не забули, але зате й нічому і не навчилися.

Це лише поки що стимулів до боротьби у росіян немає.   В них є тільки стимули до виживання та  адаптації до соціальної дійсності, що  виникають завдяки тим, чи іншим махінаціям, котрі впливають на самосвідомість всіх і кожного зокрема, брехливої, безпардонної і загребущої влади.

Рішення цієї влади призвели до того, що на відміну від американського долара, який є світовою валютою і забезпечений активами найбільших транснаціональних корпорацій, російський рубль, якого додатково до наявних раніше запасів, надрукували ще трильйони, по суті нічим не забезпечений.

А політика режиму кегебістів спровокувала розрив комерційних відносин навіть із тими країнами, з якими вони в Росії були традиційно встановлені.

А на нові іноземні інвестиції росіяни можуть навіть і не розраховувати, поки не змінять свою зовнішню політику та не підуть з окупованого Криму і Донбасу.

Якщо спробувати провести історичну аналогію, то, швидше за все, ситуація в Росії схожа зі сталінськими часами, тільки у більш  «м’якій формі».

Коли одні беззастережно любили вождя, служили, виконували накази, а переважаюча частина інших – терпіли і мовчали, гинули і мовчали, спостерігали і мовчали. Й так до самої смерті тирана.

І тепер причина не тільки в Путіні.  Причина – в суспільстві, яке готове жити за табірними законами.

Наразі народ Росії, а це велика частина регіонів (провінція) навіть не здогадуються наскільки вони убого живуть.

У них немає жодної можливості порівняти своє життя з чимось іншим, адже 80 його відсотків взагалі ніколи не виїжджали за кордон.

А свій рівень життя вони порівнюють з минулими 90-ми роками і тепер радісно стверджують, що стали жити «краще».

Хоча усе це ніщо інше, як плата росіян за Крим і напад на Східну Україну. Але усе це лише початок.

А далі будуть платити контрибуцію за анексію Криму та руйнування інфраструктури Донбасу так само, як свого часу німці  заплатили за геополітичні авантюри Гітлера, якого вони підтримували.

Життя змушує усіх заплатити за все скоєне. І ні Путін, ні Росія не будуть  винятком з цього історичного правила…

 

 

Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 Response to Путін і Росія будуть змушені заплатити за все скоєне

  1. Алег коментує:

    Вельмі трапна напісана. Падтрымліваю. У пуцінскай Расеі няма будычыні…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s