Москва зробила Сирію інструментом просування “багатополярного світового порядку”

Під виглядом боротьби з тероризмом Росія намагається просунути свої гегемоністські цілі в регіоні і в усьому світі.

Сирія стала інструментом просування геополітичних цілей для Росії

Москва не тільки зробила для себе Сирію зручним “військовим полігоном”, на якому постійно випробовуються нові види зброї. У Кремлі розглядають сирійську територію як плацдарм для випробування елементів просування нового “багатополярного світового порядку”, одним з полюсів якого повинна стати Російська Федерація. Про це пише політолог Віктор Каспрук у своїй статті для DT.UA.

Автор зазначає, що для цього Росія “заганяє” ситуацію таким чином, щоб мирного рішення можна було досягти тільки на умовах її сателіта, уряду Башара Асада. У той час як деякі сирійські опозиційні діячі, західні і арабські дипломати закономірно побоюються того, що якщо Асад залишиться при владі, насильство буде законсервовано назавжди.

Каспрук нагадує, що в ЗМІ просочилася розроблена росіянами нова конституція для Сирії. Вона передбачає, що Башар Асад може залишатися на президентській посаді протягом декількох семирічних термінів. При цьому перебування Асада при владі буде створювати підґрунтя для продовження конфліктів та тероризму. І це говорить про те, що боротьба з тероризмом не є основною метою для Росії.

“Сирійська шарада потребує дещо інших підходів. Оскільки мета Москви в Сирії — “стабілізувати законну владу і отримати перемогу над тероризмом” — є лише геополітичною димовою завісою Кремля, за якою все більше проглядаються його справжні гегемоністські цілі на Близькому Сході і у всьому світі”, – пише політолог .

Читайте також: Росія та Китай заблокували резолюцію ООН по Сирії

Детальніше про мирні переговори щодо Сирії читайте у статті Віктора Каспрука “”Женева-4″: Чи буде використаний черговий шанс для Сирії?” в тижневику “Дзеркало тижня. Україна”.

http://dt.ua/WORLD/moskva-zrobila-siriyu-instrumentom-prosuvannya-bagatopolyarnogo-svitovogo-poryadku-ekspert-235242_.html

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s