Путін надсилає військових «посланців російської демократії» до Конго

images

Віктор Каспрук

Росія не може жити без війн і конфліктів. Так Російська Федерація, як заявив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, направляє військових фахівців до Республіки Конго для обслуговування там техніки і обладнання. При цьому росіяни секретять кількість цих «посланців російської демократії», як і те чи вони є представниками регулярної армії, чи приватних військових компаній, які працюють на уряд.

Конго межує з Центральноафриканською Республікою (ЦАР), де раніше Москва офіційно підтвердила присутність російських військовослужбовців.
Варто зазначити, що в останні роки Росія пробує різко збільшити свій вплив в Африці, уклавши угоди про військове співробітництво приблизно з 20 африканськими країнами.

Кремль намагається «влізти» скрізь, і тільки в 2019 році Москва надіслала понад 200 інструкторів до Центральноафриканської Республіки, щоб підтримати боротьбу уряду проти груп повстанців.

Дестабілізація Москвою світового порядку націлена на те, щоб в світі визнали Росію наддержавою. Вона, підтримуючи диктаторські режими по всьому світу і нападаючи на потенційно слабших своїх сусідів, намагається довести лідерам міжнародного політичного бомонду, що з нею потрібно рахуватися, а до її думки варто прислухатися.

Але при цьому в Кремлі прораховують, коли їм варто діяти так, ніби дійсно Росія є наддержавою, а коли тихенько «відповзати» в бік, як це трапилося після розгрому американцями приватної військової кампанії Вагнера.

В намаганні видати Росію за центр світової гегемонії, Путін, чомусь забуває, що для цього тільки наявності ядерної зброї і величезних територій явно не достатньо.

Але якби навіть російська економіка не була в такому гранично критичному стані, й цього було б замало.

Наддержава – це сила, котра здатна диктувати всьому іншому світові свої правила гри.

А за «правилами», які хоче запровадити для України, Грузії, Молдови та інших країн колишнього радянського простору, грати ніхто не бажає і не збирається.
Тому максимум на що може розраховувати Путін, це залишити за собою статус регіональної держави. І то, коли Росія перестане залякувати світ застосуванням своєї ядерної зброї, і перестане намагатися, шляхом військової інтервенції на території сусідів, примусити їх відмовитися від проведення самостійної міжнародної політики.

Російська Федерація, граючись у СРСР, надає велику військову допомогу країнам третього світу, в той час, як в самій Росії населення вже починає голодувати.
І за умови спровокованої Москвою гібридної війни з Заходом, ні про яку нормалізацію рівня життя пересічних громадян Російської Федерації мови йти не може.

Намагаючись силою знищити незалежність України, Путін, по суті, знищує саму Росію.

Адже чим довше триватиме окупація українського Криму і Донбасу, тим більш ослабленою економічно і ресурсно буде сама РФ.

Ця путінська війна, яка розпочата для того, щоб відволікти росіян від великих економічних проблем всередині країни і відтягнути в часі потужні соціальні протести, в результаті здатна призвести до зворотного ефекту. Та тільки пришвидшить розпад новітньої російської Імперії зла.

Звичайно, Росія могла піти по нормальному шляху свого розвитку, створивши в країні високий рівень життя, і тоді не потрібно було б нікому нічого доказувати.
Але, в такому разі, потрібно буде відмовитися від своєї геополітичної зарозумілості і проводити політику мирного співіснування з іншими державами.

Проте видно, це не для Путіна і його оточення. Які, намагаючись «нагинати» інших, вважають, що це допоможе їм утвердити свою імперську «велич».

Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s