РФ загострює бойові дії на Донбасі, аби шантажувати Україну на саміті в «нормандському форматі»

kaspruk

Російська Федерація почала активізацію бойових дій на Донбасі для тиску на офіційний Київ, а також задля послаблення української делегації під час запланованого саміту в «нормандському форматі».

Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню UA.News розповів політолог Віктор Каспрук.

На думку експерта, загостренням бойових дій на Донбасі, Росія намагається отримати від України ще більше поступок і не збирається виконувати жодних домовленостей, досягнутих як раніше, так і останнім часом.

Віктор Каспрук
політолог

«Побачивши, що Київ піддався на шантаж, Кремль буде нарощувати тиск по всіх напрямках, аби капітуляція України крок за кроком відбувалася саме за його планом. Володимир Путін не відстане від України, він не збирається відмовлятися від неї, як від своєї вотчини. З іншого боку, всі потуги сучасного офіційного Києва лише підштовхують Москву до того, аби позиція щодо України була більш жорсткою, безкомпромісною й агресивною»

Аналітик також не виключив, що активізація бойових дій може бути пов’язана із запланованим самітом у «нормандському форматі». На його думку, Москва вдається до силового тиску на Київ, подібного до того, який застосовувався у вигляді широкомасштабної операції в Дебальцево напередодні підписання Мінських угод.

«Для Кремля важливо, аби позиція України на переговорах у «нормандському форматі» була вразливою, щоб українська делегація нічого не могла протиставити Москві, яка справно грає як на дипломатичному так і на військовому полі. Путін хоче зробити так, аби в українського керівництва почалася паніка і воно ухвалювало необдумані рішення. Росія – терористична держава, вона розхитує Україну по всіх напрямках. Сучасне керівництво країни не має досвіду вирішення подібних ситуацій, ще не набуло його і ухвалює швидкі рішення, не усвідомлюючи, що це призведе до прогнозованого краху»

— Віктор Каспрук,
політолог

Водночас активне просування тактики перемир’я на Донбасі й розведення сторін, політолог вважає прагненням команди Зеленського позиціонувати себе миротворцем.

«Команда Зеленського позиціонує себе як «партія миру», на противагу, як вони називали, «партії війни» Петра Порошенка і хочуть грати на контрастах. Вони хочуть показати, що на відміну від Порошенка, який не хотів змиритися з Росією, ми готові примиритися, ми знаємо як це зробити і ось, дивіться, у нас виходить. Насправді ж нічого не виходить і вийти не може, адже будь-які домовленості з Москвою на таких умовах, які вона висуває, є нічим іншим, як капітуляцією. Фактично дії Зеленського і його команди завершаться капітуляцією і крахом України. Питання лише в тому, чи встигне він та його оточення усвідомити, в яку гру грає з ним Москва, до того, як ситуація в країні стане безвихідною і вже нічого не можна буде вдіяти»

— Віктор Каспрук,
політолог

РФ загострює бойові дії на Донбасі, аби шантажувати Україну на саміті в «нормандському форматі»

Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s