Нова угода про Brexit між Британією та ЄС: як і коли тепер країна вийде з Євросоюзу

Як зазначив у коментарі 24 каналу політичний експерт Віктор Каспрук, оптимізм Джонсона щодо вдалого “протиснення” нової угоди – занадто передчасний.

Фактично ця угода означає набагато більше, ніж сам Brexit. Це – вибір нового вектору розвитку Великої Британії і її місця у Європі. І, як би не хотілося британським політичним елітам відтягнути це остаточне рішення, але вирішувати все одно доведеться. І в Британії ще до кінця не розуміють, що після цього буде,
– пояснив експерт.

Каспрук додав, що на цьому етапі частина еліт, ймовірно, не погодиться з можливим швидким вирішенням Brexit. Вони мають отримати якісь підтвердження, що вихід з ЄС не буде катастрофічним для Великої Британії після того, як його остаточно узгодять.

Як прогнозує Віктор Каспрук, швидше за все і цю угоду британський парламент не схвалить. За його словами, вона може бути такою собі “пробною кулею”, щоб відслідкувати реакцію британського політикуму і подивитися, що варто зробити, щоб цю угоду зрештою погодили.

Ті підкилимові ігри, які відбуваються і які не видно на поверхні, значно складніші, ніж це здається на перший погляд. Думаю, Джонсону, попри всі його величезні потуги протиснути угоду саме до 31 жовтня, це просто не вдасться. Не виключено, що він зробить другу чи третю спробу десь до Нового року, і вони можуть бути успішними, – зазначив експерт.

https://24tv.ua/mizhnarodni_novini_tag1121/

Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s